ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 A t'vi edhe une breee???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 0:24

Përshëndetje krejtve ktu.

Me ftese te nje anetari nga ky forum, vendosa qe edhe une te behem pjese e keti forumi.

Shpresoj qe do te kaloj momente te mira ketu, dhe besoj qe nje gje e tille do te ndoshe pasi qe sa pash une, ketu kisha disa miq te vjeter, miq te mire, te cilet meritojne çdo respekt.

Si fillim do te mbetem enigme e pazbuluar per shoqerine e vjeter. (me pershjashtim te anetarit qe me ftoi, e din se kush jam) Smile

Pershendetje per: Alboniten, Janen dhe Gjumashen ..... ndoshta ka edhe te tjere qe i njoh, por keta qe i permenda nuk i paskan nderru emrat e vjeter Very Happy .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 11:27

Pershendetje e mire se ke ardhe Scarydarkness,e kalo sa me mire ne mesin e engjujve,se ketu veq engjuj ka..ahhahahahahah
e te fala i bon asaj/ati qe te ka ftu Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 15:48

Gazi shkruajti:
Pershendetje e mire se ke ardhe Scarydarkness,e kalo sa me mire ne mesin e engjujve,se ketu veq engjuj ka..ahhahahahahah
e te fala i bon asaj/ati qe te ka ftu Smile

Qy qy, edhe Gazi te koka ktu tybe ..... njeri, shume flm per mirepritjen.

Jaaa nuk pasna per kon me u merzit tash, se e pash qe ktu ishin edhe Romansa, Luljaa, Rozafa, Amina, Turisti etj ......... pershendetje per krejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 18:35

mire se ke ardh... bash po m`intereson kush koka ai person qe t`ka ftu scratch Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 18:51

Mire se ke ardhe Scarydarkness.. uroj ta kaloni mire ketu me miq te vjeter e te ri.

me te mira

Alpine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 19:27

Scarydarkness shkruajti:


Qy qy, edhe Gazi te koka ktu tybe ..... njeri, shume flm per mirepritjen.

Jaaa nuk pasna per kon me u merzit tash, se e pash qe ktu ishin edhe Romansa, Luljaa, Rozafa, Amina, Turisti etj ......... pershendetje per krejt.
hmm si i njofshem bre,nejse,ok kalo sa me mire te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 29 Apr - 21:31

Scarydarkness shkruajti:
Përshëndetje krejtve ktu.

Me ftese te nje anetari nga ky forum, vendosa qe edhe une te behem pjese e keti forumi.

Shpresoj qe do te kaloj momente te mira ketu, dhe besoj qe nje gje e tille do te ndoshe pasi qe sa pash une, ketu kisha disa miq te vjeter, miq te mire, te cilet meritojne çdo respekt.

Si fillim do te mbetem enigme e pazbuluar per shoqerine e vjeter. (me pershjashtim te anetarit qe me ftoi, e din se kush jam) Smile

Pershendetje per: Alboniten, Janen dhe Gjumashen ..... ndoshta ka edhe te tjere qe i njoh, por keta qe i permenda nuk i paskan nderru emrat e vjeter Very Happy .Te pershndes shume e mire se ki ardhe ne Mesin e Engjujve..shpresoj se do kalosh mire...ne mesin tome...masi qenke Mik i vjeter edhe po na Njofshe..shpresoj se do kalojm mire siq kemi kalu deri sot...si atje po ashtu ketu..!

P/S...Kisha pas deshir ta dija kush je BRE..se bash do na bejsh mereak te gjithve..hahahhahahaahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 30 Apr - 9:55

Gjumashja shkruajti:
mire se ke ardh... bash po m`intereson kush koka ai person qe t`ka ftu scratch Laughing

Mire se ju kom gjet .... Pse a mos do me perjashtu tani qat person aaa ???

Ja bre nuk t'kallzoj, hajt gjeje vet se e di qe je e afte per ksi pune Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 30 Apr - 9:57

Alpine shkruajti:
Mire se ke ardhe Scarydarkness.. uroj ta kaloni mire ketu me miq te vjeter e te ri.

me te mira

Alpine

Mire se ju gjej Alpine .... gjithashtu uroj qe te kalojme mire, me miqte e vjeter dhe te ri. (per me t'vjetrit s'ka diskutim, po besoj qe edhe me t'rit gjithsesi kemi me kalu mire)

Gjithe te mirat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 30 Apr - 9:59

Gazi shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:


Qy qy, edhe Gazi te koka ktu tybe ..... njeri, shume flm per mirepritjen.

Jaaa nuk pasna per kon me u merzit tash, se e pash qe ktu ishin edhe Romansa, Luljaa, Rozafa, Amina, Turisti etj ......... pershendetje per krejt.
hmm si i njofshem bre,nejse,ok kalo sa me mire te pershendes

O Gazi, po tybe i njofshem jom, po niher spo du me ju kallzu cili jom Very Happy .... Hajt se kur ti vjen reni e merr vesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 30 Apr - 10:04

Albonita shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Përshëndetje krejtve ktu.

Me ftese te nje anetari nga ky forum, vendosa qe edhe une te behem pjese e keti forumi.

Shpresoj qe do te kaloj momente te mira ketu, dhe besoj qe nje gje e tille do te ndoshe pasi qe sa pash une, ketu kisha disa miq te vjeter, miq te mire, te cilet meritojne çdo respekt.

Si fillim do te mbetem enigme e pazbuluar per shoqerine e vjeter. (me pershjashtim te anetarit qe me ftoi, e din se kush jam) Smile

Pershendetje per: Alboniten, Janen dhe Gjumashen ..... ndoshta ka edhe te tjere qe i njoh, por keta qe i permenda nuk i paskan nderru emrat e vjeter Very Happy .Te pershndes shume e mire se ki ardhe ne Mesin e Engjujve..shpresoj se do kalosh mire...ne mesin tome...masi qenke Mik i vjeter edhe po na Njofshe..shpresoj se do kalojm mire siq kemi kalu deri sot...si atje po ashtu ketu..!

P/S...Kisha pas deshir ta dija kush je BRE..se bash do na bejsh mereak te gjithve..hahahhahahaahha


Ehh moj Albonita, nuk ka si te kalohet ndryshe me keta miq, jeni disa per te cilet gjithmone kam pas respekt dhe do te vazhdoj te kem.

Hajt se edhe naj dit t'kallzoj kush jom, e ti mos u bon fort merak se s'kom qef me t'pa ashtu Very Happy.

Gjithe te mirat per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 30 Apr - 14:42

Mir se ke ardh , edhe flm se na ke nderu me ardhjen tende ketu ,, te pershendes me shpres se do te kalojm mir se bashku Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Mon 4 May - 1:31

Trina shkruajti:
Mir se ke ardh , edhe flm se na ke nderu me ardhjen tende ketu ,, te pershendes me shpres se do te kalojm mir se bashku Very Happy

Mire se ju kam gjete. Edhe une kam ardhe ktu, me shprese se do te kalojme mire.

Pershendetje edhe per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 6 May - 0:56

Scarydarkness shkruajti:
Gjumashja shkruajti:
mire se ke ardh... bash po m`intereson kush koka ai person qe t`ka ftu scratch Laughing

Mire se ju kom gjet .... Pse a mos do me perjashtu tani qat person aaa ???

Ja bre nuk t'kallzoj, hajt gjeje vet se e di qe je e afte per ksi pune Razz

jo more veq me e qaros me kafe se kurgjo tjeter... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Wed 6 May - 2:49

Gjumashja shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Gjumashja shkruajti:
mire se ke ardh... bash po m`intereson kush koka ai person qe t`ka ftu scratch Laughing

Mire se ju kom gjet .... Pse a mos do me perjashtu tani qat person aaa ???

Ja bre nuk t'kallzoj, hajt gjeje vet se e di qe je e afte per ksi pune Razz

jo more veq me e qaros me kafe se kurgjo tjeter... Razz

A m'qet edhe mue kafe, nese t'kallzoj ? Razz Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Sat 9 May - 13:41

Hallo man,pershendetje eu qe nuk na tregove ende se kush je,tybe pak dyshim kom po hmmm nejse kalo sa me mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Thu 14 May - 1:52

Gazi shkruajti:
Hallo man,pershendetje eu qe nuk na tregove ende se kush je,tybe pak dyshim kom po hmmm nejse kalo sa me mire

Pershendetje Gazi ...... euu qe tash veq jan hjek krejt ato dyshimet qe i ke pas, se ma veq pe din kush jom a Very Happy.

Edhe ti kalo mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   Fri 19 Jun - 19:45

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A t'vi edhe une breee???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A t'vi edhe une breee???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: