ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Lajme Humoristike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Lajme Humoristike   Wed 29 Apr - 0:32

Një shqiponjë ka sulmuar në mes të rrugës një austriake dhe ia ka grabitur çantën.

Shpendi është vërsulur në gruan 69-vjeçare dhe ia ka grabitur çantën nga duart e më pas është lëshuar disa metra më larg për të “kontrolluar” çfarë ka në të.

Gruaja ka alarmuar policinë dhe ata kanë arritur të kapin shqiponjën dhe pronarin e saj.

Pronari i shpendit ka deklaruar se shqiponja është e dresuar dhe se nuk është aspak e rrezikshme dhe se, krejt rastësisht, çanta e viktimës është e njëjtë si çanta në të cilën ai e mban ushqimin për shpendin.

Shqiponja, me gjasë, ka qenë e uritur dhe ka menduar se në atë çantë do të gjente ushqimin e vet, ka sqaruar pronari.


Telegrafi

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Lajme Humoristike   Fri 1 May - 11:47

Princesa shkruajti:
Një shqiponjë ka sulmuar në mes të rrugës një austriake dhe ia ka grabitur çantën.

Shpendi është vërsulur në gruan 69-vjeçare dhe ia ka grabitur çantën nga duart e më pas është lëshuar disa metra më larg për të “kontrolluar” çfarë ka në të.

Gruaja ka alarmuar policinë dhe ata kanë arritur të kapin shqiponjën dhe pronarin e saj.

Pronari i shpendit ka deklaruar se shqiponja është e dresuar dhe se nuk është aspak e rrezikshme dhe se, krejt rastësisht, çanta e viktimës është e njëjtë si çanta në të cilën ai e mban ushqimin për shpendin.

Shqiponja, me gjasë, ka qenë e uritur dhe ka menduar se në atë çantë do të gjente ushqimin e vet, ka sqaruar pronari.


Telegrafi


affraid Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lajme Humoristike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Humor-
Kërce tek: