ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pyteje - Pergjigjje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 2:47

Me shoqeri.

A mendon se jep vleresim te drejt ne qfardo situate?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 12:34

besoj se po...


sa kaffe pini ne dite?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 15:26

Deri en 10 kafe...

A ki me punu neser?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 15:42

joo pushim ne gjithe boten... Laughingku do te deshiroje te ishe per momentin... ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 15:46

...ne nje plazh....

E ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 15:47

ne prevalle...a nervozoheni shpejt... ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 18:28

Hmm nvaret affraid


sa ore gjum fleni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 21:28

varet sa jom e lodhme 7-8-20 ore hahahahahahaa ki ndoj plan per neser ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 21:54

hmm neser po kom ca termine


sa ore fjen gjum?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 22:53

7 ore mas shumti...

Si kaluat sot ...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:19

Isha ne piknik, edhe jom qkri tu la Very Happy.

Si ju shkoi dita sot?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:22

Sot ter dita ne pune.. Neutral

C'ka jeni duke ber per momentin..??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:30

Po punoj dhe po shfletoj forumin.

Si ishte koha nga ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:33

Sot ka qen shum e mir....

Cili eshe parfumi i jua ce e perferoni msa shumti...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:40

Lacosta, e nganjeher i perzirje edhe Versace dhe Joop (shume i mire del) Razz

Cila firme e rrobeve ju pelqen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:49

Gucci..Valentino..Louis Vuitton..Puma..

C'far Gerdarobe e perdorni......?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:54

Cfare tu m'pelqen, varet edhe prej kohes dhe rrethanave ku shkoj. (kaniher veshi cka tu m'vjen ngat dore) Very Happy.


Sa i preferoni syzet. (Te diellit, kuptohet Very Happy)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 23:59

Shum i perferoi... dhe pa te nuk e baj.... (veq me firem se ndryshe nuk i perdoir).... Very Happy Very Happy

Si reagoni me takuar nje vajze ne ato momente..??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:12

Po nime ku ka auslander pa syze Very Happy.

Reagoj normal, jam i njejt, si gjithmone.


Si veproni ne njoftime te reja, mendoj shoqeri apo ckado qofte. Sa ju jepni mundesi tjereve qe te ndihen mire ne ate takim, jeni te lire, te mbyllur...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:22

Ne fillim e shiqoi situaten..dhe mandaj besoi se kaloi mir ne shoqeri apo c'ka do te jet Very Happy ...hahahah mvaret c'far takimi kam...besoi per fillim e mbyller... Very Happy Wink

Deshironi nje Vajze te buker e mendjemadhe...apo nje Vajze te keqe e Intelegjence....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:25

Ma mire ish kan edhe e bukur edhe intelegjente Very Happy Razz.

Preferoj vajzat intelegjente dhe te moralshme, bukuria vjen e fundit (seriozisht e kam, mos mendo qe pe thom veq hajt qashtu)


Si i vleresoni njerezit, ne cka, per juve cka eshte me e vlefshme tek nje njeri?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:35

Njerzit i vlersoi nga Intelgjenca...dhe nga t'gjitha tjerat se vin pas...

Po dihet tek nje person eshte Intelegjenca...Kulltura Familjare..dhe me qen i Shkolluar.. Very Happy Wink

Si ju pelqejn Vajzat Bijonde apo Zeshkane...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:40

Edhe bjondet, edhe zeshkanet. Me rendesi eshte me kan natyre bute.


Mendon qe njeriu lind, apo me pas behet intelegjent?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:46

Se pari lind dhe masandej bahet Intelegjenca...(veq mvaret cfar truni ka ahahahhhh)


Ne c'far moshe mendoni t'martohi.....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:52

Nuk bej plane ne kete drejtim, sepse kurre nuk i dihet Very Happy Razz (njher duhet me gjet njeriun e duhur, e pastaj vjen fejesa, martesa, uhaaaa, ka pune ktu Very Happy)


Zakonisht, a beni plane afat gjata, e nese po, a mendoni se shume here ato plane munde te mos realizohen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyteje - Pergjigjje
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Argëtim dhe zbavitje-
Kërce tek: