ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pyteje - Pergjigjje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutoriMesazh
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 0:55

Jo kurrsise nuk mendoi para kohe,,se nuk me realizohen endrrat e jetes..


Ne cilin Qytet te Kosoves jetoni..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 1:24

Jam nga rrafshi i Kosoves, ma teper nuk po kallzoj se tani m'zbulojn kush jom Very Happy.

Cilat qytete te Kosoves i keni vizitu (nese ka shume, kallzo cilat nuk i ke vizitu pra Very Happy)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 1:28

Aahah mos ki frik se nuk te zbuloi se kush jeni.... Razz Razz Evil or Very Mad

T'gjitha per veq Frizajn nuk mu ka dhen koha....

A keni qen ndonje her ne Mergim..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 1:33

Deshta me t'tha dicka qetu, po hajt se pe la e nuk po t'thom Very Happy

Jo nuk kam qen ne mergim.


Sa jeni te lire me prinderit?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 1:44

Shum..jam e lirte me Prindrit e ime..sepse ate kan nje besim te madh tek une....

Dhe mos mendoni ce te tregoi asgje ne vende publike,,,soryyyyyyyy

Si e ndine vete kur nuk te ralizohen endrrat e jetes...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 1:52

Ne fakt une nuk endrroj shume Very Happy, por nese me deshton dicka, pajtohem me fatin.


Sa i besoni fatit (qe thojn te na, qashtu o kan e shkrune) Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 12:49

Nuk i besoi aspak ketyre fjalve qe thojn...po si te ja bash vetit ashtu i kemi t'gjitha


Ku mendoni te Jetnoi ne t'ardhmen...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 18:51

hmmm po per momentin jetoj ne gjermani,e te ardhmen hmmm,gjith eshte ajo endrra me jetu ne vendlindje po hmmm

Ju me qef jetoni ne mergim a vendlindje?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 18:59

Nuk po genjej..per momentin ne Mergim..se c'ka bahet ma von nuk di...ahahahhhhhh


Si e kaluat sot...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:02

N e pergjithesi mire.

A po ju rrihet hiq bre? Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:03

Po mir shum si pushim mo.... Very Happy

Po punoni ne keto momente..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:06

Po valla, aq i zoti qe jam, as te dieleve nuk po pushoj Very Happy.


A po quditesh qe po punoj edhe sot? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:10

Jo aspak nuk quditem...se edhe une te dieleve nuk e kam te lirte.. Neutral


Ku po i leni Paret se po punojshi dit e nat....???? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:14

Krejt neper kafe i hargjoj Razz.


A mendoni qe eshte me mire ta keni vikendin te lire, apo te punoni ne vikend e te pushoni ndonje dite tjeter te javes?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:18

Ahahah vendin e mir po shfrytezojshe .... Very Happy

Deshir ime eshte te kemi pushim ne vikende.. Neutral


A keni ndonj her takime sekrete....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:21

Nese me sekret nenkuptoni dicka qe e di vetem une (keshtu e nenkuptoj une sekretin), ateher munde te them se nuk kam asi takime Razz.

Ani a po quditesh qe po punoj edhe ne dite feste? Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:25

Jo nuk po quditem..se kam punuar me 1 maj diten e puntorve.. Razz


Po me shoqeri/shoqe si kaloni..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:27

Varet prej vendit dhe momentit, por ne pergjithesi shuuum mire.


A organizoni shpesh takime me shoqeri apo kolege (psg. nje here ne jave apo muaj me dal ne ndonje vend te caktuar)

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:32

Po me shoqeri veq 1 her nje jav se nuk kam kohe per ma shum... Razz

Cfar telefoni mobil keni....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:37

Po une qe i kam dy, cilin me tregu? Very Happy.

Kam nje Nokia N73 dhe nje Nokia 5140i


Sa i mbani mend numrat e telefonave (kartelave Very Happy) ne pergjithesi?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:42

OOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUU shum i mbaje ne mendet...ama do nuk mundet ti harroi...... Razz Razz Razz


Kur ke marr dhurat per hern e fundi dhe cka?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:54

Per here te fundit kam marre dhurate nje ore dore, e kur nuk t'kallzoj, po frik o kan Very Happy.


Sa pranoni dhe sa dergoni dhurata?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 19:59

Mverte prej c'far personi i pranoj dhurata.. Wink .Dergoi spaku 10 her ne vite... Very Happy


Kush ju ka perqafu per heren e fundit.....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 20:03

Ni shoqe qe kom ne FSK Very Happy .... shume respekt per te dhe per FSK-n ne pergjithesi.

Cfar lloji (zhandri) te filmave i pelqeni?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Mon 11 May - 20:07

OOOO mos me pyte per ket..perveq filma dashuris nuk shiqoi asnje tjeter,,ahahahhh

Cila dite eshte dita me fat e juaja ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyteje - Pergjigjje
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Argëtim dhe zbavitje-
Kërce tek: