ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pyteje - Pergjigjje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:11

Qe sa hina n'forum, se deri tash kesh ka kqyri futboll.

A po ju merr gjumi a jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:14

Po veq ka nis mem mor gjumi...

Po si kaluat sot...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:18

Shume mire, kom met pak pa gjume, po kalohet disi.


Zhaneta, qysh e ki emrin e vertete Very Happy Razz (hajt kallzom n'vesh, se nuk i kallzoj kerkujna)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:42

.......
ti cili je ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:44

Sen nuk di per fatin e tij ....


A ke gjum ti ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:44

Gazi Razz

A ra shi te ju sot?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:46

Scarydarkness shkruajti:
Shume mire, kom met pak pa gjume, po kalohet disi.


Zhaneta, qysh e ki emrin e vertete Very Happy Razz (hajt kallzom n'vesh, se nuk i kallzoj kerkujna)


Ahahah soryyyyyyyy Mister...mos jeni per gjum ..... geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:46

jo sot
te ju a eshte ftoht.a je mlue me qebe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:51

po bre ftofte ku ku gjysh jom mlu Shocked Laughing


punut sot po?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:54

jo..sot te lire
a keni gjume se une ika??..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Thu 7 May - 0:57

une jo tybe me ka humbe,rimmmmmmm moj Wink


a do te me pashe enderre? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:29

Nese m'vjen n'enderr skam qka boj ,duhet me t'pa ! Laughing


Sa ju besoni enderrave ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:37

Hiq bile i harroj gjith ne mengjes,por pos naj nje te trishtume Shocked Very Happy

E ju a ju besoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:39

Nuk e di se a ju besoj ,por atyre te trishtumeve bash ia kam frigen !

Me ta kekru nje kafe a ma pregadite ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:42

Po... veq mos kerkoni ma shum...

C'ka keni planfikura per neser:::?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:42

Po besoj po.kerko bre..ahhahaha qe po te qes se veq e kerkove Wink

Mos rasisht te njoh nga fd? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:48

Po me duket se jooooooo.... Razz Razz Wink


Cka jeni duke ber per momentin...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:50

zhaneta shkruajti:
Po... veq mos kerkoni ma shum...

C'ka keni planfikura per neser:::?

Neser me duhet me mbajt nje premtim patjeter ,por se pari te ngihem gjume .


Gazi - Wink


Qka mendoni se ju sjell e ardhmja nese jeni ka punoni ne ate drejtim ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:51

po shikoj Shocked Razz


Far kenge po ndegjon tash?ZHANETA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:52

Zoja shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Po... veq mos kerkoni ma shum...

C'ka keni planfikura per neser:::?

Neser me duhet me mbajt nje premtim patjeter ,por se pari te ngihem gjume .


Gazi - Wink


Qka mendoni se ju sjell e ardhmja nese jeni ka punoni ne ate drejtim ?
hmm si mendon ne ate drejtim?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:54

Mendova nese jeni ka punoni per ardhmerin ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:56

Gazi shkruajti:
Zoja shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Po... veq mos kerkoni ma shum...

C'ka keni planfikura per neser:::?

Neser me duhet me mbajt nje premtim patjeter ,por se pari te ngihem gjume .


Gazi - Wink


Qka mendoni se ju sjell e ardhmja nese jeni ka punoni ne ate drejtim ?
hmm si mendon ne ate drejtim?


Per mendimin tim me sjell lumturi ..dhe pasuri...dhe shum me pelqen ky dritim se e kam....


Ju a jeni tipi i qete apo i nervozet....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 0:58

hmm po nese nje pune e filloj veten besoj mire,e nese eshte edhe dikush pjes a asaj te ardhme hmmmm nuk munesh lete..

keni besim ne veten tende kur fillon nje pune?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 1:00

zhaneta shkruajti:Per mendimin tim me sjell lumturi ..dhe pasuri...dhe shum me pelqen ky dritim se e kam....


Ju a jeni tipi i qete apo i nervozet....?
Deri sa nuk me bon ndokush nervoze per pune serioze jom shum i qete.

ku do ti kaloni pushimet kete vite?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   Sun 10 May - 1:01

Mendoj dhe me thojne qe jam e qete .

Kur ja filloj nje pune e mati veten gjithemon se pari .


Qka bete sot?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyteje - Pergjigjje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyteje - Pergjigjje
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Argëtim dhe zbavitje-
Kërce tek: