ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Ngushllime Trina...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Ngushllime Trina...   Mon 4 May - 14:59

Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Mon 4 May - 20:13

Keti ngushllimi i bashkanjitem dhe une duke i then trines qikoo mos bire kurthe e asaj,se veq ama lejen mua se veq sa te ze se llom kom me be Evil or Very Mad veq me jap lejen tiiiiiii Cool
shoqe a koklege e nderuar qe kete ta pruna per ate fatkeqsi qe te ka ndodh,e nuk je veten mos harro Wink Laughing Laughing Laughing
per ty kete


Edituar për herë të fundit nga Gazi në Tue 5 May - 0:19, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Tue 5 May - 0:18

Gjumashja shkruajti:
Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect

Crying or Very sad Flm oj shoqe qe je ne keto momente te veshtra me mu , edhe qe prekra mu ,... vertet esht siq the ti se per shka te nje problmi me pc me la i fejuari im Crying or Very sad Evil or Very Mad .... me e keq o se ai as nuk do te ndegjoj edhe ti spjegoj se si ka qen puna ,,,, jam shum e merzitur nga kjo qe me ka ndodh Shocked Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Tue 5 May - 0:21

Gazi shkruajti:
Keti ngushllimi i bashkanjitem dhe une duke i then trines qikoo mos bire kurthe e asaj,se veq ama lejen mua se veq sa te ze se llom kom me be Evil or Very Mad veq me jap lejen tiiiiiii Cool
shoqe a koklege e ngeruar qe kete ta pruna per ate fatkeqsi qe te ka ndodh,e nuk je veten mos harro Wink Laughing Laughing Laughing
per ty kete


Gaz te flm shum qe je ne keto momnte tragjike me mu , te lutem ben diqak qe te dal nga kjo situat Crying or Very sad ( Laughing )

Flm edhe per kete arsh besoj se do te me qetson kur ta kem afer Rolling Eyes Laughing Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Wed 6 May - 0:38

Trina shkruajti:
Gjumashja shkruajti:
Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect

Crying or Very sad Flm oj shoqe qe je ne keto momente te veshtra me mu , edhe qe prekra mu ,... vertet esht siq the ti se per shka te nje problmi me pc me la i fejuari im Crying or Very sad Evil or Very Mad .... me e keq o se ai as nuk do te ndegjoj edhe ti spjegoj se si ka qen puna ,,,, jam shum e merzitur nga kjo qe me ka ndodh Shocked Crying or Very sad

po bre pisi qe ish pa kon edhe ai... kur po ja nxam deren me te rrehhh e din qe nuk pritoj per me bo keq hiq... geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ngushllime Trina...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: