Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Ngushllime Trina...

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... EmptyMon 4 May - 14:59

Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gazi

Gazi


Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... EmptyMon 4 May - 20:13

Keti ngushllimi i bashkanjitem dhe une duke i then trines qikoo mos bire kurthe e asaj,se veq ama lejen mua se veq sa te ze se llom kom me be Evil or Very Mad veq me jap lejen tiiiiiii Cool
shoqe a koklege e nderuar qe kete ta pruna per ate fatkeqsi qe te ka ndodh,e nuk je veten mos harro Wink Laughing Laughing Laughing
per ty kete Ngushllime Trina... Diana%20Bear_b_300


Edituar për herë të fundit nga Gazi në Tue 5 May - 0:19, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... EmptyTue 5 May - 0:18

Gjumashja shkruajti:
Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect

Crying or Very sad Flm oj shoqe qe je ne keto momente te veshtra me mu , edhe qe prekra mu ,... vertet esht siq the ti se per shka te nje problmi me pc me la i fejuari im Crying or Very sad Evil or Very Mad .... me e keq o se ai as nuk do te ndegjoj edhe ti spjegoj se si ka qen puna ,,,, jam shum e merzitur nga kjo qe me ka ndodh Shocked Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... EmptyTue 5 May - 0:21

Gazi shkruajti:
Keti ngushllimi i bashkanjitem dhe une duke i then trines qikoo mos bire kurthe e asaj,se veq ama lejen mua se veq sa te ze se llom kom me be Evil or Very Mad veq me jap lejen tiiiiiii Cool
shoqe a koklege e ngeruar qe kete ta pruna per ate fatkeqsi qe te ka ndodh,e nuk je veten mos harro Wink Laughing Laughing Laughing
per ty kete Ngushllime Trina... Diana%20Bear_b_300


Gaz te flm shum qe je ne keto momnte tragjike me mu , te lutem ben diqak qe te dal nga kjo situat Crying or Very sad ( Laughing )

Flm edhe per kete arsh besoj se do te me qetson kur ta kem afer Rolling Eyes Laughing Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... EmptyWed 6 May - 0:38

Trina shkruajti:
Gjumashja shkruajti:
Per shkak te problemeve me pc antarja jone Trina u nda nga i fejuari i saj [.......] affraid mendonte qe e tradhtonte kjo me ex antaren Ajo Neutral ... ai mori vendim te shpejte dhe u nda nga kjo Mad .., edhe pas shume perpjekjeve nga ana ime qe t`ia sqaroj situaten atij qe kishte nje keqkuptim ktu confused ..., atij as qe i interesonte te kontaktonte me Trinen... No
Pra e dashur mos u merzit jeta vazhdon cheers ... s`je as e para e as e fundit qe marrin vendime serioze duke u bazuar ne paragjykime... Suspect

Crying or Very sad Flm oj shoqe qe je ne keto momente te veshtra me mu , edhe qe prekra mu ,... vertet esht siq the ti se per shka te nje problmi me pc me la i fejuari im Crying or Very sad Evil or Very Mad .... me e keq o se ai as nuk do te ndegjoj edhe ti spjegoj se si ka qen puna ,,,, jam shum e merzitur nga kjo qe me ka ndodh Shocked Crying or Very sad

po bre pisi qe ish pa kon edhe ai... kur po ja nxam deren me te rrehhh e din qe nuk pritoj per me bo keq hiq... geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Ngushllime Trina... Empty
MesazhTitulli: Re: Ngushllime Trina...   Ngushllime Trina... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ngushllime Trina...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Trina

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: