Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gazi

Gazi


Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty
MesazhTitulli: Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas   Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas EmptyFri 15 May - 21:07

Shoku im i dashur te kujtoj si gjith here,nuk kalon ase nje dite qe nuk mendoj ne ty,e di qa ta ktheva shpinen me lot ne sy,ishte veshtir kur ta ktheva shipen e te lash si nje femi(bebe) te vogel shtrir ne ate shrtat te mallkuar,Me fal.
Po kthehen para tri viteve e gjsme,hmmmmmm.
Ishe nje dite vjeshte me djell po me nje djell te rejshem,nje dite qa na e ndyshoj jeten si mua si tu,nje dite qe besoj qe ne dyt u ndjen besoj te lumtur si kurr njehere,por ai djell gezim na genjev na i ndal endrrat gezimet shpresat,djelli ik nate e mallkuar menxi kish prit te na takoj,te nai mer shpresat,te na ndal buzeqeshjen gezimin.
ahh po me kujtohen dite kur ishim bash kur qeshmi gezohem u merzitshem ne kete mergim te mallkuar.
Bas e di qe ti kete nuk lexon po shpresoj e i lutem Allahut te qohesh e ta lexosh,edhe nime Bas te kom regjistru kete forum pa te pyt se e di qe nuk me prish ehhhhhhhhhhhhhhhhh.

me fal po nuk mundem sot te bisedoj ket teme me ty,po ketu do te bisedoj me ty Bas sa te jete ky forum,e me shpres e i lutem Allahut qe te vish edhe ti ketu,e te bisedojm bash si ktynehere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gazi

Gazi


Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas   Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas EmptyFri 15 May - 21:36

hmm,hej Bas prap erdha,po sote po ndegjojm muzike.
https://www.youtube.com/watch?v=iFJx4uYQhGA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gazi

Gazi


Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas   Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas EmptySat 16 May - 17:18

Mbrem u merzita shum,se mu kujtua nje koh kur ishte ndryshe,por jeta eshte e till,po po dufak mu pajtu me te gjitha,por shpresoj do te vin dite me te mira,e di e ke veshtir Bas por siq te kam then,jeta eshte lufte e duhet ta kalojm kete lufte si do qe te jete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gazi

Gazi


Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas   Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas EmptyTue 9 Jun - 21:01

hmmmm ishte nje momet kur u takum pas nje kohe i veshtir,qe perpara me ka mbat shikimi e ajo buzeqeshje kur me pe qe hyra ne dere,ne ate moment mendova si ishe e ku je tashe,e ke shum veshtir shok i dashur por jeta qenka nganjehere shum e veshtir,shpesh mendoj e them mos jam ne enderre e me shpres me del gjumi e kalon kjo enderre,po hmmmm apo jeta qenka nje enderre e tmershme nganjehere.
kesi here u merzita shum se here te kom pyt me te ndihmu diqka kurr nuk me ke then jo,kur te gjithve ju thojshe jo por mua kurr,e ksihere edhe mua hmmmm kjo me beri te merzitem shum se hmmm disi mu duk se ishe dorzu.
Bas i lutem Allahut qe sa me par te jesh si ishe ne mesin ton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas   Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nuk te harrova kurr shoku im i dashur Bas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Per ty Bas :: Per Ty Shok-
Kërce tek: