Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Zhduket vajza e videos së Pangos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Zhduket vajza e videos së Pangos Empty
MesazhTitulli: Zhduket vajza e videos së Pangos   Zhduket vajza e videos së Pangos EmptyMon 25 May - 13:31

Vajza, e cila disa muaj më parë u vu në qendër të vëmendjes së opinionit publik shqiptar për videon e fshehtë me ministrin Ylli Pango, nuk gjendet më në Tiranë.
Është e pamundur të gjesh gjurmë të saj, asnjë nga personat që e kanë njohur nuk ka më numër telefoni apo adresë kontakti.

Në redaksinë e "Fiks Fare", thonë që vajza ka qenë bashkëpunëtore e jashtme dhe nuk ka punuar ndonjëherë si staf i brendshëm i emisionit të njohur.

Emisione të këtij tipi, në fakt, e kanë praktikë pune rekrutimin e personave të përkohshëm jo pjesë definitive e stafeve qendrore. Gjithsesi, vajza që shkaktoi tërmetin politik "Pango", nuk jeton më në Shqipëri.

Persona të afërt me të, thanë që është larguar për të jetuar në Greqi, por askush nuk e vë dorën në zjarr për adresën e saktë të saj.

Ndërkohë, ish-ministri i Kulturës nuk është renditur më në listat e deputetëve të këtij viti, megjithëse në këto lista ka plot të tjerë që akuzohen për gjëra ku e ku më të rënda se një "konkurs pranimi" në punë në ministri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zhduket vajza e videos së Pangos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Personalitete publike-
Kërce tek: