Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Jolie mendon se Obama është seksi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Jolie mendon se Obama është seksi Empty
MesazhTitulli: Jolie mendon se Obama është seksi   Jolie mendon se Obama është seksi EmptyFri 5 Jun - 15:17

Jolie mendon se Obama është seksi F.0605120159186_m


Aktorja Angelina Jolie, e cila së fundi u zgjodh fytyra e famshme më e fuqishme në botë nga revista Forbes, është një fanse e Presidentit amerikan Barack Obama.
Ylli i filmit “Changeling”, e cila raportohet se po kalon një lidhje turbulente me partnerin e saj Brad Pitt, mendon se Obama është ‘ekstremisht seksi”.

“Angie mendon se Barack është mashkulli më i nxehtë në ditën e sotme. Ajo e pëlqen buzëqeshjen e tij dhe mendon se trupi i tij është në mënyrë ekstreme seksi”, thotë burimi i afërt me aktoren.

Ndërkohë, Jolie dhe Pitt edhe njëherë i kanë mohuar thashethemet se ata janë duke u ndarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Jolie mendon se Obama është seksi Empty
MesazhTitulli: Re: Jolie mendon se Obama është seksi   Jolie mendon se Obama është seksi EmptyWed 10 Jun - 15:09

valla ne koft edhe obama sexy une jom merllin monroja lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jolie mendon se Obama është seksi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Obama president i Usa...
» Moda “Obama” mberrin ne Shqiperi
» Obama: Bota të ngrejë zërin kundër Koresë së Veriut
» Jolie perze Pitt nga shtepia, takoi Aniston
» Dashuri është...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Personalitete publike-
Kërce tek: