Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

Rora


Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp Empty
MesazhTitulli: Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp   Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp EmptyThu 11 Jun - 17:01

Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp Depp_Paradis


Johnny Depp eshte rrefyer ne nje interviste te gjate duke folur per jeten e tij sentimentale dhe ka deklaruar se eshte shume krenar qe nuk ka patur femije me gruan e tij te pare.
Aktori thote se ne ate moshe nuk ishte gati per te patur nje familje dhe behet fjale pikerisht per martesen e tij ne vitin 1983 me grimieren Lori Anne Allison.

Sot 46 vjec, John ka dy femije, Lily Rose 10 vjec dhe Jack 7 me te dashuren e tij, kengetaren franceze, Vanessa Paradis.

"Jam krenar qe nuk kam patur femije deri ne momentin qe jam takuar me Vanessa-n. Mendoj se kur jemi shume te rinj, mendojme se gjejme njeriun e pershtatshem, po nuk eshte gjithnje keshtu", thote Depp.

Aktori joshes ka patur te dashura si Kate Moss e Winona Ryder, por eshte i bindur se dashurine e vertete e ka takuar kur eshte njohur me Paradis.

"Kam patur disa lidhje pas marteses me Lori Anne. Vetem kur takova Vanessa-n jeta ime filloje te jete reale", thote Johnny.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vanessa, dashuria unike e Johnny Depp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria antike...
» Dashuria virtuale...
» Dashuria ne msn dhe realiteti i hidhur...
» Depp, kryebanditi amerikan ne “Public enemies"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Personalitete publike-
Kërce tek: