ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pershendetje me kengen....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kengen....   Tue 26 May - 17:26

Pershendetje..per t'gjithe Antaret e FE... Wink


https://www.youtube.com/watch?v=U-GtjcdVihk&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kengen....   Thu 28 May - 22:52

Pershendetje per te gjithe anetaret, e ne veqanti Romansen qe tani me ben shoqeri.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kengen....   Fri 19 Jun - 9:56

Ne ket Mengjes ju pershndes te gjithve me ket Muzikeee..


Ndegjim te kendeshm..!
https://www.youtube.com/watch?v=42ib0czFivA

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kengen....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje me kengen....
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: