ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 17 May - 20:21

hajde te shohim kush osht ma i forti, pse osht e mrekullueshme t`jesh femer, dhe pse osht e mrekullueshme t`jesh mashkull... sfida ja fillon pra vetem me fjale.. jo me boxa... sukseseeeee Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 17 May - 20:22

Femra kur martohet osht e zonja t`i zotroj/mbaj dy mbiemra sepse osht e zonja ...a nuk qenka e mrekullushme t`jesh femer.... cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 17 May - 20:34

Sepse ne trup te femres rritet nje femi Very Happy cheers

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Mon 18 May - 13:56

Secili ia ka ato te mirat e veta.
Mrekuallia e Femres eshte,te berit Nene.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Mon 18 May - 23:38

Te gjitha keto qe i permendet ju, i gezon edhe mashkulli.

1) Edhe mashkulli kur te martohet mund ti mbaj dy mbiemra Razz

2) Ne trup te femres rritet nje femije qe eshte fryt (rezultat) edhe i mashkullit Razz

3) Kur femra behet nene, mashkulli behet babe Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Thu 21 May - 22:36

Nje burre mburrej tuj thone : Ne jemi kokaa
Hahaha- gruaja filloj me kesh dhe ju pergjigj- vertete ju jeni koka por ama ne jemi qafa qe ju rrotullojme nga te duam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 22 May - 3:30

Me nifar vendi e kom lexu qeta, kur burri folke per grue Very Happy

Detyra e saj nuk është të mendojë, por të veprojë, të menduarit është obligim mashkullor.

Ka na thojn, femra i ka flokt e gjata, por ment e shkurta Laughing

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 22 May - 12:23

Femra e ka shti dreqin ne shishe ...mashkulli ncuk Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 24 May - 21:22

hmm,mendoj femrat disi shum raste shiten keshe engjull,e mashkulli si mire si keq e ka me veshtir te behet ndryshe se si eshte.....

mire tha Alba femra e ka shti dreqin ne shishe,qe per kete asye ne shum kultura femrat jan shtypura e nuk kan drejta...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Mon 25 May - 14:18

ja si do te dukej bota pa femra...

gjithecka do te ishte nje pyll i eger ku nuk do te ekzistonin lule(se nuk kishin kujt ti dhuroheshin),... tongue por vetem peme te larta rruget do te ishin te pa asfaltuara mire (pasi nuk do te vriteshin kembe femrash)... No
meshkujt do te ishin me afer origjines se tyre (MAJMUNIT) pasi nuk kishin kujt ti benin rekllam dhe do ta linin veten mbas dore, gjithecka do te ishte ne jeten e meshkujve pa interes... rrrrr
nuk do tte dinin, te hidhnin dy vargje ne leter.. nuk do te dinin te puthnin... geek
pra do te kishim nje bote me burra te dhjamosur,... perveq se te hanin sdo te dinin te benin gje tjeter
sdo te kishte as lufte, se shkaku i luftrave dihet qe kane qene gjithmone femrat.. queen
dhe si perfundim, kush osht i Krishtere ta beje Kryqin dhe kusht osht Musliman, ta uroje Allahun qe ekzistojne FEMRAT... cheers cheers
sepse, bota do shuhej aq shpejt sa dhe meshkujt vete mezi do ta prisnin Fundin e Jetes (aq pakuptim osht ajo pa ne) FEMRAT : .. hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Tue 26 May - 0:43

Rora shkruajti:
ja si do te dukej bota pa femra...

gjithecka do te ishte nje pyll i eger ku nuk do te ekzistonin lule(se nuk kishin kujt ti dhuroheshin),... tongue por vetem peme te larta rruget do te ishin te pa asfaltuara mire (pasi nuk do te vriteshin kembe femrash)... No
meshkujt do te ishin me afer origjines se tyre (MAJMUNIT) pasi nuk kishin kujt ti benin rekllam dhe do ta linin veten mbas dore, gjithecka do te ishte ne jeten e meshkujve pa interes... rrrrr
nuk do tte dinin, te hidhnin dy vargje ne leter.. nuk do te dinin te puthnin... geek
pra do te kishim nje bote me burra te dhjamosur,... perveq se te hanin sdo te dinin te benin gje tjeter
sdo te kishte as lufte, se shkaku i luftrave dihet qe kane qene gjithmone femrat.. queen
dhe si perfundim, kush osht i Krishtere ta beje Kryqin dhe kusht osht Musliman, ta uroje Allahun qe ekzistojne FEMRAT... cheers cheers
sepse, bota do shuhej aq shpejt sa dhe meshkujt vete mezi do ta prisnin Fundin e Jetes (aq pakuptim osht ajo pa ne) FEMRAT : .. hehehe


E si do dukej bota pa meshkuj? Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:20

Arti shkruajti:E si do dukej bota pa meshkuj? Razz

Hiç s'muj me paramendu se nuk ish kan interesant pa karikatura Laughing
Ihaaa me kon me bo hajgare tani na Razz
Kon me bo me vujt? Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:24

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:E si do dukej bota pa meshkuj? Razz

Hiç s'muj me paramendu se nuk ish kan interesant pa karikatura Laughing
Ihaaa me kon me bo hajgare tani na Razz
Kon me bo me vujt? Razz

Ma mos m'shti me shkretu, se nuk kom merak Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:27

Arti shkruajti:


Ma mos m'shti me shkretu, se nuk kom merak Razz

Hahahahahaha... shkreto, shkreto, ama e din tani edhe shkretimin tem Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:29

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Ma mos m'shti me shkretu, se nuk kom merak Razz

Hahahahahaha... shkreto, shkreto, ama e din tani edhe shkretimin tem Laughing

Shyqyr une kom frena, e nuk shkretoj Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:30

Arti shkruajti:
Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Ma mos m'shti me shkretu, se nuk kom merak Razz

Hahahahahaha... shkreto, shkreto, ama e din tani edhe shkretimin tem Laughing

Shyqyr une kom frena, e nuk shkretoj Razz

e qe nime... shum "makine" e mire jeni ju Razz
kur t'dojm ju frenojm Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:36

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Ma mos m'shti me shkretu, se nuk kom merak Razz

Hahahahahaha... shkreto, shkreto, ama e din tani edhe shkretimin tem Laughing

Shyqyr une kom frena, e nuk shkretoj Razz

e qe nime... shum "makine" e mire jeni ju Razz
kur t'dojm ju frenojm Laughing

Eh, ne jemi "makine" e mire, por ju jeni drejtuese (vozitese) te dobeta Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:38

Arti shkruajti:

Eh, ne jemi "makine" e mire, por ju jeni drejtuese (vozitese) te dobeta Razz
Po ju sillum ka po dojm.
Bon, bon skenar Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:40

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:

Eh, ne jemi "makine" e mire, por ju jeni drejtuese (vozitese) te dobeta Razz
Po ju sillum ka po dojm.
Bon, bon skenar Razz

E ju vajzat i luani rolet kryesore ne ate skenar Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:43

Arti shkruajti:


E ju vajzat i luani rolet kryesore ne ate skenar Razz

Edhe skenaristi hup prej skene Laughing
nuk e mbron skenarin e tij Razz
He mori gjini e keqe... e dobt... nc nc nc he more Zot, shyqyr qe nuk m'ke fal mashkull se isha detyru non stop me prit ylberin kur po del e me kapercy Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:47

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


E ju vajzat i luani rolet kryesore ne ate skenar Razz

Edhe skenaristi hup prej skene Laughing
nuk e mbron skenarin e tij Razz
He mori gjini e keqe... e dobt... nc nc nc he more Zot, shyqyr qe nuk m'ke fal mashkull se isha detyru non stop me prit ylberin kur po del e me kapercy Razz

Edhe e kishe msu tani sa ngjyra i ka Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 3:50

Arti shkruajti:


Edhe e kishe msu tani sa ngjyra i ka Razz


O ngoma idenë ti... prite e kapërce edhe pshto prej ktij ferri ku je pluuus kqyre cila osht ngjyra mesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Fri 5 Jun - 22:55

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Edhe e kishe msu tani sa ngjyra i ka Razz


O ngoma idenë ti... prite e kapërce edhe pshto prej ktij ferri ku je pluuus kqyre cila osht ngjyra mesit.

Ueeek, t'falemnderit shume o Zot, qe nuk m'ke fal femer. Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 1:58

Arti shkruajti:

Ueeek, t'falemnderit shume o Zot, qe nuk m'ke fal femer. Razz

Hahahahahaha... qysh ja ke bo si ajo dhelpna qe s'ka mujt me mrri rrushin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:04

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:

Ueeek, t'falemnderit shume o Zot, qe nuk m'ke fal femer. Razz

Hahahahahaha... qysh ja ke bo si ajo dhelpna qe s'ka mujt me mrri rrushin.

Eh, fatmiresisht dhelpra eshte e gjinis femrore Razz lol!

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: