ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pershendetje nga Prizreni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Pershendetje nga Prizreni   Wed 24 Dec - 23:50

Pershendetje per te gjithe anetaret qe gjenden ketu !

Shpresoj qe dhe ky forum sikurse forumet tjera te behet me shume forumiste ane e mbane Shqiptarise ....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Wed 24 Dec - 23:52

Princesa shkruajti:
Pershendetje per te gjithe anetaret qe gjenden ketu !

Shpresoj qe dhe ky forum sikurse forumet tjera te behet me shume forumiste ane e mbane Shqiptarise ....!

PErshendetje e mir se erdhe oj Princes , ne emer te Zotit ska qare pa u be ashtu Very Happy me ardhjen tende e zbukurove kete vend Razz

Te pershendes shum ... edhe te mpuq moj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Thu 1 Jan - 18:39

Princesa shkruajti:
Pershendetje per te gjithe anetaret qe gjenden ketu !

Shpresoj qe dhe ky forum sikurse forumet tjera te behet me shume forumiste ane e mbane Shqiptarise ....!


pershendetje prizrenase dhe mir se erdhe......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Thu 1 Jan - 19:54

Princesa shkruajti:
Pershendetje per te gjithe anetaret qe gjenden ketu !

Shpresoj qe dhe ky forum sikurse forumet tjera te behet me shume forumiste ane e mbane Shqiptarise ....!
Princesa pershendetje ty e gjith prizrenti Wink
shprespoj do te behet me mire Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Fri 2 Jan - 17:01

Rtta, Gazi ...

...ju falemnderit per pritje ,shpresoj se do ja kalojme mire Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Thu 23 Apr - 14:37

Pershendetje... uroj ta gjesh princin se shpejti... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Sat 9 May - 13:24

Princesa pershendetje e te uroje nje vikend te qete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Wed 3 Jun - 23:19

Rora shkruajti:
Pershendetje... uroj ta gjesh princin se shpejti... cheers

Ahahahha shpresoj dhe flm per pershendetjen

Gazi shkruajti:
Princesa pershendetje e te uroje nje vikend te qete

Flm gjithashtu pershendetje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Wed 3 Jun - 23:23

Princesa pershendje te perzemerta per ty ..........

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Wed 3 Jun - 23:25

Trina shkruajti:
Princesa pershendje te perzemerta per ty ..........


O Yll faleminderit shummmmmme,te kam mike per merak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   Wed 3 Jun - 23:30

Princesa shkruajti:
Trina shkruajti:
Princesa pershendje te perzemerta per ty ..........


O Yll faleminderit shummmmmme,te kam mike per merak.
love

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Prizreni   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje nga Prizreni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: