ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 11:54

Ahahah jo ber nuk po ju qes bela..Se c'ka beni mami pa ty Razz

Jooooooooooooooo nuk po mundohem fare Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 12:03

zhaneta shkruajti:
Ahahah jo ber nuk po ju qes bela..Se c'ka beni mami pa ty Razz

Jooooooooooooooo nuk po mundohem fare Razz

Ani mire pra, hajt se ma mire nuk po hym n'bela Razz Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 12:04

Jo se me hy n'bela mos vet hallin ..Se jeni ju F................. Razz jeni shum i rrezikshem Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 12:10

zhaneta shkruajti:
Jo se me hy n'bela mos vet hallin ..Se jeni ju F................. Razz jeni shum i rrezikshem Razz

Nuk jam edhe aq i rrezikshem, sa dukem Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 17 Jul - 19:51

shqiptart..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 17 Jul - 20:05

Rora shkruajti:
shqiptart..

Qka po dojn shqiptaret?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 17 Jul - 23:09

...................................................................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ALlma

avatar

Anzahl der Beiträge : 26
Reputation : 1
Anmeldedatum : 12/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 3 Aug - 15:19

dje ishte por arsyjen do embaj per veti me mire Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: